Prodloužení vlasů Brno

 

NOVINKA.: V našem salonu jsme jako jedny z mála českých salonů zřídily službu prodloužení vlasů s nejnovější technologií založenou na ultrazvuku. Přírodní spoje, které nepoškozují Vaše vlasy napájíme od této chvíle také novým špičkovým aplikátorem na bázi „Studené fúze“.

 

 

Tady je video napájení krok za krokem.:

 

Prodloužení vlasů Great Lenghts.

Jedinečnost prodlužovaných vlasů Great Lenghts spočívá v záruce, která se vztahuje na 100% nezasukování spojů po dobu nošení vlasů a nepoškozování vlastního vlasového vlákna. Great Lenghts jako jediná společnost pracuje na bázi přírodních látek.

Proč si nechat prodloužit vlasy právě u nás? Dopřejte si kvalitu a profesionalitu!

1. Kvalita připevňovaných vlasů – GL je celosvětově uznávaná značka s tradicí. My sami jsme vyzkoušeli několik značek, abychom měli možnost srovnání, ale vybrali jsme si právě GL, protože kvalita vlasů je opravdu perfektní, vlasy se necuchají a dlouho vydrží.

2. Spoje musí provádět zkušená kadeřnice, tak aby spoj byl čistý, pro oko téměř neviditelný, dobře zpracován aby netlačil při spaní a necuchal ostatní vlasy. Také musí být hladký, aby vlasy šly dobře každodenně pročesávat.

3. Naše kadeřnice jsou proškoleny firmou GL, která má své Know how pro rovnoměrné rozmísťování vlasových pramenů po hlavě tak, aby účes působil přirozeně a nevznikaly shluky v určitých partiích.

4. Správně zvolit barvu připevňovaných vlasů, aby účes působil přirozeně.

5. Nakonec připevněné vlasy sestříhat do účesu tak, aby navazovaly na ty přírodní. Aby si okolí všimlo jen toho, že vám vlasy nějak rychle dorostly a zhoustly.

Dohodněte si telefonicky termín osobní schůzky, kde se Vám naše zkušená kadeřnice bude zdarma věnovat, provede diagnózu vašeho vlasového vlákna, vysvětlí vám způsob připevnění a ukáže vám detailně spoj, který vznikne spolu s konzultací co je pro vás nejvhodnější + při prodloužení či zhuštění vlasů obdržíte od nás jako pozornost kartáč pro udržování prodlužovaných vlasů. Stačí jen v telefonu uvést následující kód VLASYNETBRNO a dohodnout podrobnosti ohledně schůzky.

 

Klini na obrázek před &  po

 

Prodloužení vlasů – společnost Great Lenghts

Great Lenghts založil David Gold, který vyvinul začátkem devadesátých let systém prodloužení vlasů. Od té doby je společnost světovým výrobcem vlasů určených k prodloužení vlasů a jejich zhušťování. Prvenství na světovém trhu si získali technologií připojování živých vlasů přírodním materiálem.

Great Lenghts prodloužení vlasů a jejich zhušťování – domovská stránka: http://www.greatlengths.net.

Prodloužení vlasů Great Lenghts

Prodloužení a zhušťování vlasů je vhodné pro všechny typy vlasů. Vzhledem k přírodní povaze spojů je možné tímto prodloužením a zhuštěním řešit problém nízké hustoty vlasů, provázený jemnými vlasy.

Prodloužení vlasů Great Lenghts

Prodloužení a zhušťování vlasů se aplikuje speciálním výběrem chrámových vlasů pro dlouhodobé nošení. Ve srovnání s ostatními vlasy snesou dlouhodobé nošení, bez dokupování nových. Spoje jsou přírodní povahy a při připojení je není nutné obnovovat – překeratinovávat. Spoj se po sundání jednoduše může napojit zpět. Takto vydrží jeden pramen až 3 připojení, což značku efektivizuje. Vzhledem k nerozeznatelnosti spoje stačí návštěva salonu 1x za pět či šest měsíců, závisí to na individuálním růstu vlasů. Salóny Great Lenghts jako jediné připojují vlasy přírodními látkami.

Prodloužení vlasů – cena:

Cena prodloužení a zhušťování vlasů závisí na množství a délce pramenů živých vlasů, upřesnit cenu je možné po osobní konzultaci.

Prodloužení vlasů – záruka

Salóny, které používají značku Great Lenghts zaručují po aplikaci systému Great Lenghts klientce: nesukování vlasů, nevypadávání spojů a nepoškození vlastních vlasů.

 

Facebook